ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013 – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

2013_08_03_Vretakeia

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013
ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ


ΚΑΤΑΤ Α/Α. ΑΘΛ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛ. ΕΤ. ΓΕΝΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ Σ ΥΛ Λ Ο Γ Ο Σ
1 59 40-49 Α ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1969 1:10:09 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΙΚΙΩΝ
2 22 18-29 Α ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1989 1:12:49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
3 84 40-49 Α ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 1971 1:13:18 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
4 74 30-39 Α ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1974 1:15:51 Α.Σ. ΄΄Ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ΄΄
5 229 30-39 Α ΑΜΠΝΤΑΛΑ ΤΑΝΟΥΣ Α 1975 1:15:52 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ.
6 82 40-49 Α ΤΟΥΛΚΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1972 1:17:56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7 53 40-49 Α ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1970 1:18:25 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
8 206 30-39 Α ΚΟΛΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1974 1:19:29 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
9 214 40-49 Α ΜΠΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 1960 1:21:09 ΕΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
10 100 40-49 Α ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1969 1:21:47 ΣΑΦΑΝΣ
11 91 40-49 Α ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1970 1:23:00 SPARTA RUNNERS
12 28 18-29 Α ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1984 1:23:15 ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
13 232 50-59 Α ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1954 1:23:27 Ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ
14 58 30-39 Α ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 1977 1:23:30 Α Ε Κ
15 185 40 > Γ ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ Γ 1969 1:23:39 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
16 215 30-39 Α ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1978 1:25:23 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
17 55 30-39 Α ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1977 1:25:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 133 50-59 Α ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1961 1:26:17 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
19 26 18-29 Α ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1985 1:26:29 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
20 33 30-39 Α ΓΚΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1982 1:26:53 ΝΕΜΕΑ RUNNERS
21 240 40-49 Α ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1971 1:27:00 Σ.Δ.Υ.Γ.
22 8 18-29 Α ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1994 1:27:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23 222 50-59 Α ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 1963 1:28:23 ΙΣΘΜΙΑ
24 208 40-49 Α ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1969 1:29:06 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
25 90 40-49 Α ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1970 1:29:11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
26 207 30-39 Α ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1978 1:29:25 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
27 93 40-49 Α ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1970 1:29:30 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
28 231 30-39 Α ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1975 1:30:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 56 30-39 Α ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΗ Α 1977 1:30:41 ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
30 94 40-49 Α ΣΤΑΡΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1970 1:30:48 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
31 107 40-49 Α ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1967 1:31:17 ΣΑΦΑΝΣ
32 131 50-59 Α ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1962 1:32:36 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
33 117 40-49 Α ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1964 1:32:51 ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
34 72 30-39 Α ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1974 1:33:10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
35 9 18-29 Α ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1994 1:33:27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 172 18-39 Γ ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Γ 1983 1:33:36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
37 155 50-59 Α ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 1954 1:33:37 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
38 212 30-39 Α ΑΓΚΟΥΡΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 1978 1:35:29 ΔΩΡΙΚΟ ΦΩΚΙΔΑΣ
39 239 40-49 Α ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 1973 1:35:52 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
40 78 40-49 Α ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1973 1:36:25 INTERSPORT
224 30-39 Α ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1980 1:36:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 160 60 > Α ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1953 1:37:30 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
43 50 30-39 Α ΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1978 1:37:50 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
112 40-49 Α ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1966 1:37:50 ΑΠΣ «ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ» ΜΑΡΑΘΩΝΑ
45 183 40 > Γ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 1972 1:38:38 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
46 83 40-49 Α ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1972 1:38:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
51 30-39 Α ΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1978 1:38:40 INTERSPORT RUNNING TEAM
48 46 30-39 Α ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΘΥΜΙΟΣ Α 1978 1:39:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 30-39 Α ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1978 1:39:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 138 50-59 Α ΚΑΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1960 1:39:45 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
51 30 30-39 Α ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1983 1:40:00 NEMEA RUNNERS
52 88 40-49 Α ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1971 1:40:25 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
53 123 50-59 Α ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1963 1:40:56 ΦΛΟΓΑ
135 50-59 Α ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 1961 1:40:56 ΑΣΣΤΥ
55 5 18-29 Α ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1995 1:40:59 ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
56 80 40-49 Α ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1974 1:41:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 29 18-29 Α ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1984 1:41:22 NEMEA RUNNERS
58 10 18-29 Α ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1994 1:41:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59 179 18-39 Γ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Γ 1975 1:42:05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
60 210 30-39 Α ΜΠΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1975 1:42:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
61 79 40-49 Α ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 1972 1:43:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 211 50-59 Α ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Α 1961 1:43:22 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΙΚΙΩΝ
63 24 30-39 Α ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1983 1:43:27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 63 30-39 Α ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α 1976 1:43:28 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
65 173 18-39 Γ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1981 1:43:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
66 141 40-49 Α ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1966 1:43:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
233 50-59 Α ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1963 1:43:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
68 142 50-59 Α SCHOENFELDER FALK Α 1958 1:44:23 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
69 186 40 > Γ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ 1967 1:44:28 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
70 71 30-39 Α ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1974 1:44:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71 165 40-49 Α ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΡΗΣ Α 1972 1:44:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
72 198 40 > Γ ΚΑΡΑΤΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ 1966 1:45:00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
73 62 30-39 Α ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1976 1:45:04 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
74 122 50-59 Α ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 1963 1:45:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75 3 18-29 Α ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 1996 1:45:49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
76 237 40-49 Α ΠΡΙΦΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1972 1:45:51 ΜΟΛΑΟΙ
77 110 40-49 Α ΣΥΛΛΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1966 1:46:00 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
78 101 40-49 Α ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ Α 1969 1:46:08 ΣΔΥΠ
79 103 40-49 Α ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1968 1:46:53 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
80 139 50-59 Α ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1959 1:46:58 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
81 69 30-39 Α ΑΝΤΑΡΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α 1975 1:46:59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
217 40-49 Α ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 1972 1:46:59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83 48 30-39 Α ΚΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1978 1:47:57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 42 30-39 Α ΚΑΡΑΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1980 1:48:08 Δ.Π.ΑΡΕΩΣ
85 34 30-39 Α ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1982 1:48:15 ΑΝΕΞ
86 150 50-59 Α ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1956 1:48:26 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ
87 1 18-29 Α ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Α 1997 1:48:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88 17 18-29 Α ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1991 1:48:31 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
89 153 50-59 Α ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1955 1:48:54 ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
90 31 30-39 Α ΦΑΡΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1983 1:48:56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91 92 40-49 Α ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1970 1:50:00 ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
92 40 30-39 Α ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 1980 1:50:05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93 149 50-59 Α ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1956 1:50:15 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
218 40-49 Α ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1967 1:50:15 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
95 201 40 > Γ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΜΑΓΔΑ Γ 1962 1:50:23 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
96 68 30-39 Α ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1975 1:50:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97 73 30-39 Α ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 1974 1:50:51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 38 30-39 Α ΚΑΚΚΑΣ-ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1981 1:51:04 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
99 147 50-59 Α ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1957 1:51:24 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
100 102 40-49 Α ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1968 1:51:32 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
87 40-49 Α ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1971 1:51:32 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
102 105 40-49 Α ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1967 1:51:59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
103 241 18-29 Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1990 1:53:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
242 18-29 Α ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1993 1:53:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105 13 18-29 Α ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1994 1:53:33 ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
106 121 40-49 Α ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1971 1:53:45 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
107 45 30-39 Α ΝΙΑΡΧΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α 1978 1:54:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
118 40-49 Α ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1964 1:54:20 NEMEA RUNNERS
109 19 18-29 Α ΘΩΜΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 1991 1:54:29 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
110 98 40-49 Α ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1969 1:55:18 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
111 52 30-39 Α ΑΡΚΑΣ ΖΕΠΠΟΣ Α 1978 1:55:34 INTERSPORT RUNNING TEAM
112 37 30-39 Α ΠΑΡΘΥΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1981 1:56:08 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
113 39 30-39 Α ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 1981 1:56:35 ΑΝΕΞ
114 119 40-49 Α ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1964 1:57:07 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
115 66 30-39 Α ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α 1976 1:57:15 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
116 181 18-39 Γ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 1974 1:57:37 INTERSPORT
117 219 50-59 Α ΜΑΥΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1954 1:58:09 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
118 126 50-59 Α ΞΥΠΟΛΗΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 1963 1:58:31 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
189 40 > Γ ΒΑΙΝΑ ΒΑΣΩ Γ 1962 1:58:31 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
120 177 18-39 Γ ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 1978 1:58:43 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
205 18-39 Γ ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ 1981 1:58:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
122 166 60 > Α ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ Α 1945 1:59:06 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
123 35 30-39 Α ΜΠΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1981 1:59:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
124 137 18-29 Α ΚΑΣΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1986 1:59:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
125 236 18-29 Α ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1994 2:01:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
126 225 40 > Γ ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ 1968 2:01:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
127 199 40 > Γ ΤΖΑΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ 1965 2:01:25 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
128 184 40 > Γ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) Γ 1970 2:01:37 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
129 108 40-49 Α ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 1966 2:02:06 ΣΔΥΑ
130 96 40-49 Α ΒΕΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1969 2:02:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
131 159 50-59 Α ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1954 2:02:35 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
132 128 50-59 Α ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α 1963 2:02:37 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
133 213 40 > Γ ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΝΘΗ Γ 1972 2:02:56 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
134 70 40-49 Α ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1971 2:03:04 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
135 227 18-39 Γ ΞΥΦΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 1977 2:03:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
136 95 40-49 Α ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1970 2:03:49 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
137 235 18-29 Α ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1990 2:03:51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
138 202 40 > Γ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Γ 1956 2:03:57 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
139 124 50-59 Α ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1963 2:03:58 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
140 216 18-29 Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1994 2:05:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141 163 60 > Α ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1951 2:05:03 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
142 180 18-39 Γ ΓΙΑΝΝΕ ΕΙΡΗΝΗ Γ 1974 2:05:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
143 164 60 > Α ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 1947 2:06:31 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
144 64 30-39 Α ΣΑΒΒΑΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1978 2:07:03 NEW FISH RUNNERS
145 187 40 > Γ ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Γ 1965 2:07:05 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
146 195 40 > Γ ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ 1972 2:07:43 CHIOS RUNNING
147 230 18-29 Α ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α 1996 2:07:52 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
148 77 40-49 Α ΒΛΟΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1973 2:08:14 NEW FISH RUNNERS
149 197 40 > Γ ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 1969 2:08:18 ΣΕΒΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
150 111 40-49 Α ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1966 2:08:22 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
151 158 50-59 Α ΒΑΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1954 2:09:18 ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
152 188 40 > Γ ΚΑΣΕΛΑ ΡΟΥΛΑ Γ 1964 2:09:31 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
153 14 18-29 Α ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1993 2:09:46 ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
61 30-39 Α ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 1976 2:09:46 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
167 60 > Α ΒΡΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1945 2:09:46 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
176 18-39 Γ ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 1980 2:09:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
157 171 40-49 Α ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ Α 1972 2:11:13 ΔΡΟΜΕΙΣ Π.Α.
158 125 50-59 Α ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 1963 2:11:58 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
159 220 18-29 Α ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 1997 2:12:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
160 223 30-39 Α ΖΕΡΒΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 1977 2:12:34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
161 109 40-49 Α ΒΑΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1966 2:13:40 ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
170 18-39 Γ ΦΙΦΛΗ ΝΤΟΡΑ Γ 1984 2:13:40 Γ.Σ.ΣΚΑΛΑΣ
163 148 50-59 Α ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1956 2:14:10 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
164 36 30-39 Α ΠΛΑΤΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1981 2:15:03 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
165 226 18-39 Γ ΤΣΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 1998 2:15:16 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
166 168 60 > Α ΞΥΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1939 2:16:45 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
167 99 40-49 Α ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1969 2:17:05 CHIOS RUNNING
168 85 40-49 Α ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 1971 2:17:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
169 57 30-39 Α ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΠΑΝΟΣ Α 1977 2:17:44 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
170 2 18-29 Α ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1996 2:18:48 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
15 18-29 Α ΝΟΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 1993 2:18:48 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
172 238 18-29 Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 1989 2:19:05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
173 89 40-49 Α ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1971 2:20:37 INTERSPORT RUNNING TEAM
174 221 18-39 Γ ΛΕΩΤΣΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ 1996 2:21:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
175 209 18-39 Γ ΚΟΥΡΗ ΜΥΡΤΩ Γ 1975 2:21:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
176 154 50-59 Α ΑΚΑΚΤΣΕ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1955 2:22:19 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
177 234 30-39 Α ΤΣΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1978 2:23:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
178 4 18-39 Γ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΦΛΩΡΑ Γ 1979 2:23:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
174 18-39 Γ ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ ΘΩΜΑΙΣ Γ 1980 2:23:39 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
180 200 40 > Γ ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ 1962 2:24:32 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
181 228 50-59 Α ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 1962 2:25:33 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
182 97 40-49 Α ΠΛΑΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1969 2:26:39 ΜΕΓΑΡΑ
129 50-59 Α ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 1962 2:26:39 ΜΕΓΑΡΑ
184 20 18-29 Α ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1991 2:31:38 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
23 18-29 Α ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1988 2:31:38 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
186 12 18-29 Α ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1994 2:34:28 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
169 18-39 Γ ΚΑΤΣΕΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1995 2:34:28 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
188 11 18-29 Α ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1994 2:34:41 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
189 44 30-39 Α ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α 1979 2:40:11 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
190 49 30-39 Α ΚΑΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1978 2:46:39 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
191 193 40 > Γ ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 1939 2:47:13 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
192 144 50-59 Α ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ Α 1958 2:50:46 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
193 191 40 > Γ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 1956 2:52:18 ΑΠΣ «ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ» ΜΑΡΑΘΩΝΑ
194 132 50-59 Α ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 1962 2:54:50 Α.Π.Σ. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
204 40 > Γ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 1946 2:54:50 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
196 192 40 > Γ ΠΑΝΤΣΙΩΤΟΥ ΣΟΥΛΑ Γ 1949 3:06:13 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ

1. ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ 20 ΛΕΠΤΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ



ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΩΝ
A/A ONOMAΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
2 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
5 ΓΚΟΥΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΛΛΑ
6 ΚΕΚΕΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
7 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΠΡΟΥΣΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗ
9 ΚΟΤΖΑΜΟΠΑΣΗ ΕΛΕΝΗ
10 ΣΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
11 ΜΠΟΥΡΔΟΥΜΠΑΛΗ ΜΑΡΑΣΑ
12 ΝΙΚΑ ΑΘΗΝΑ
13 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
14 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
15 ΤΣΤΙΤΣΙΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
16 ΜΑΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
17 ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
18 ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ
19 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21 ΓΟΛΕΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
22 ΚΑΤΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
23 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
24 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
25 ΑΛΕΞΑ ΜΙΧΕΛΑ
26 ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
27 ΛΕΩΤΣΑΚΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
28 ΛΕΩΤΣΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
29 ΣΟΥΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΩΝ
A/A ONOMAΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1 ΚΑΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003
2 ΚΑΜΠΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 2003
3 ΚΑΣΣΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001
4 ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004
5 ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006
6 ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2007
7 ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2004
8 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2008
9 ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008
10 ΚΑΡΥΟΦΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002
11 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003
12 ΚΑΡΥΟΦΙΛΗ ΧΑΡΑ 2001
13 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003
14 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002
15 ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ ΦΑΝΗΣ 2003
16 ΜΠΑΚΑ ΑΝΝΑ 2005
17 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΩ 2005
18 ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004
19 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001
20 ΛΑΖΑΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2001
21 ΠΡΟΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002
22 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005
23 ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004
24 ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007
25 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000
26 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004
27 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004
28 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2010